اطلاعیه

قابل توجه (دانشجویان محترم) اساتید ارجمند                                               

ارتقاء کیفیت آموزشی در هر دانشگاه و موسسه آموزش عالی هدف اصلی اساتید و مدیریت آموزشی با مشارکت مدیران گروه آموزشی میسر است در همین راستا رعایت نکات ذیل برای بهبود کیفیت آموزشی مؤثر و مفید خواهد بود.

  1. نوشتن مقاله تحقیقی و پژوهشی در مقطع کارشناسی ارشد جهت اخذ نمره کامل پایان نامه الزامی است اما در سایر موارد، تدوین مقاله برای دانش آموختگی الزامی نیست.
  2. با توجه به بخش نامه و دستورالعمل های آموزشی، در آغاز هر نیمسال تحصیلی در تدریس هر واحد درسی از جانب اساتید ارجمند منبع اصلی و منابع فرعی مطابق سرفصل های تعیین شده در دستورالعمل های آموزشی اعلام می‏گردد لذا از تقریر و ارائه جزوه به عنوان منبع اصلی خودداری گردد.
  3. در جنب منابع اصلی و منابع فرعی اساتید محترم می توانند آثار تالیفی و پژوهشی خود را هم معرفی نمایند اما دانشجویان در خرید و مطالعه و پژوهش به عنوان منابع .
  4. اساتید ارجمندی که به عنوان استاد راهنما برای رشته های مختلف از جانب شورای تحصیلات تکمیلی معین می شوند، مؤسسه حکیمان انتظار دارد که برای رعایت ساختار و محتوای علمی پایان نامه ها از جانب استاد راهنما و مشاور محترم در بازه زمانی که برای دانشجویان مشخص می شود راهنمایی و ارشادات لازم بی دریغ انجام پذیرد تا پایان نامه هایی تدوین گردد که گره گشای مسائل اجتماعی و اقتصادی جامعه باشد.
  5. درخواست ترجمه متون خارجی در حد وسع و توانایی علمی دانشجو می تواند سبب ارتقاء کیفیت آموزشی گردد اما الزامی برای فراغت یا گذراندن واحد درسی مربوط به رشته خاص تلقی نمی‏شود.

 

منبع این مقاله : موسسه آموزش عالی غیردولتی حکیمان بجنورد
http://hakiman.ac.ir

آدرس این مطلب :
http://hakiman.ac.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=215